Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
  • Serie
WARZYWNE BIURO ŚLEDCZE

"Warzywne Biuro Śledcze" to nie tylko rozrywka dla dzieci w wieku 7-12 lat – to historia, która łączy pokolenia. Serial nie tylko pozbawiony jest wulgaryzmów, co czyni go bezpiecznym dla młodej widowni, ale także dostarcza dreszczyku emocji, który docenią również dorosłych.

Kategoria: serial animowany

Dla kogo: dziecko 7-12 lat

Czas trwania: 52 x 12 min.

Rok produkcji: -

Reżyser: vacat

Producent: Studio Filmów Rysunkowych

Koprodukcja: -

Projekt współfinansowany przez: -

Nagrody: -

Opis:

Rodzinny serial warzywny z roślinami w rolach głównych, w którym dużo się dzieje i w którym nie brakuje zarówno śmiechu, jak i dreszczyku emocji! Główną bohaterką tej kryminalnej komedii jest Lilia Wanilia, młoda adeptka dziennikarstwa, która wraz z Syriuszem Pieprzem rozwiązuje tajemnice obcych istot nawiedzających Roślinowo. To serial, który łączy pokolenia – z jednej strony propozycja dla nastolatków bez wulgaryzmów, z drugiej strony dla dorosłych, pozbawiona dziecinności, za to z całą gamą żartów i odniesień popkulturowych, które będą przyjemnym dodatkiem do wciągającej historii.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.