Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
  • Projekty kulturalne
  • Edukacja
Ferie ze Studiem w Miejskich Domach Kultury

Spędziliśmy niezapomniane chwile podczas naszych warsztatów filmowych, które odbywały się w ramach ferii zimowych we współpracy z Miejskimi Domami Kultury w Bielsku-Białej.

Przez ostatnie tygodnie mieliśmy przyjemność gościć Was na warsztatach, gdzie wraz z naszymi pracownikami mieliście możliwość zgłębienia tajników animacji filmowej, dubbingu oraz projektowania postaci i scenografii. To dla nas wielka radość móc inspirować Waszą kreatywność i zachęcać do odkrywania nowych dziedzin sztuki.

 

Podczas warsztatów klasycznej animacji filmowej "Pociąg do bajek" pod opieką Romana Barana i Bogusława Ochodka, uczestnicy mieli okazję wkroczyć w fascynujący świat tworzenia filmów animowanych, ucząc się od podstawowych koncepcji po praktyczne umiejętności tworzenia krótkich animacji.

 

Warsztaty dubbingu "Świat dźwięków… czyli co w filmie piszczy?" również przyniosły mnóstwo radości i emocji. Pod okiem naszych prowadzących uczestnicy odkrywali tajemnice pracy z dźwiękiem w filmie, tworząc własne ścieżki dialogowe do animacji.

 

Natomiast warsztaty projektowania bajkowych postaci i dekoracji "TAJEMNICZY ŚWIAT ANIMACJI I JEGO BOHATER", prowadzone przez Helenę Oczko i Krystynę Blachurę, stanowiły wyjątkową okazję do stworzenia własnego świata bajkowych postaci i scenografii, które ożyły w wyobraźni każdego uczestnika.

 

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, kreatywność oraz entuzjazm, który towarzyszył nam przez cały okres trwania warsztatów. Dziękujemy również rodzicom i opiekunom za wsparcie oraz zaufanie, jakim nas obdarzyli, pozwalając nam być częścią waszych dziecięcych i młodzieżowych przygód artystycznych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.