Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
  • Serie
BYSTRE OCZKA

"Bystre Oczka" to przyjemna podróż po świecie Biedronki Onki i Ślimaka Maka. Styl animacji wyróżnia się kontrastowymi kolorami i prostotą, co czyni ją łatwą do zrozumienia. "Bystre Oczka" to nie tylko zabawa, ale także subtelna lekcja dla najmłodszych, stworzona z myślą o ich rozwoju.

Kategoria: serial animowany

Dla kogo: 2-4 lat, dzieci z dysfunkcjami wzroku

Czas trwania: 52 x 6 min.

Rok produkcji: -

Reżyser: Katarzyna Agopsowicz

Producent: Studio Filmów Rysunkowych

Koprodukcja: -

Projekt współfinansowany przez: -

Nagrody: -

Opis:

Ten ważny społecznie i unikalny na skalę europejską serial przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat oraz małych widzów z deficytem wzroku. Składać się będzie z 52 odcinków, z których każdy będzie trwał około 6 minut. To nieprzebodźcowane przedstawienie świata, przez które prowadzą Biedronka Onka i Ślimak Mak. Każdy odcinek kończy się ćwiczeniem wzroku i pomysłem na zabawę dla dzieci, a sama animacja została utrzymana w kontrastowych kolorach z małą ilością elementów oraz dużymi postaciami. Dzięki spokojnej narracji seria odpowiada zarówno dziecku, które wchodzi w życie i spotyka się z ekranem po raz pierwszy, jak i dziecku z dysfunkcją wzroku, dla którego ważne jest zrozumienie animacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.