Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
  • Serie
BAŃKA-FRUWAŃKA

W pilotażowym odcinku serii "Bystre Oczka", Biedronka Onka i Ślimak Mak przenoszą maluchy w fascynującą podróż po świecie bańki mydlanej. Animacja skupia się na subtelnych detalach, jak cechy charakterystyczne bańki, jednocześnie stawiając przed najmłodszymi widzami nietypowe wyzwania.

Kategoria: serial animowany, odcinek pilotażowy

Dla kogo: dzieci w 2-4 lat, dzieci z dysfunkcjami wzroku

Czas trwania: 6 min.

Rok produkcji: 2023

Reżyser: Katarzyna Agopsowicz

Producent: Studio Filmów Rysunkowych

Koprodukcja: -

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Nagrody: -

Opis:

Onka i Mak bawią się tak! Pilotażowy odcinek serii “Bystre Oczka”, w którym główne postaci, Biedronka Onka i Ślimak Mak poznają świat. Tym razem zwierzątka z zaciekawieniem obserwują i bawią się bańką mydlaną oraz poznają jej cechy charakterystyczne. Seria przygotowana dla dzieci w wieku 2-4 lat, również tych z różnymi dysfunkcjami wzroku, dla których odcinek kończy się ćwiczeniem wzroku i pomysłem na zabawę. Animacja została utrzymana w kontrastowych kolorach z małą ilością elementów, dużymi postaciami oraz spokojną narracją, w celu dotarcia do najmłodszych widzów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.