Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
  • Finansowanie i partnerstwo
SFR i Muzeum Kinematografii w Łodzi!

Odwiedziliśmy z radością Muzeum Kinematografii w Łodzi. Podczas wizyty odkrywaliśmy historię kina, eksplorując wystawę, filmy i fascynujące eksponaty.

27 / 11 / 2023
Sordyl Honorata
SFR i Muzeum Kinematografii w Łodzi!

W dniu 15 grudnia mieliśmy przyjemność odwiedzić Muzeum Kinematografii, gdzie nasz zespół z dyrektorem Maciejem Chmielem na czele zwiedzał wystawę „Łódź Filmowa”, która skupiała się na niemej klasyce i unikalnych eksponatach.

Zwiedzanie zaczęliśmy od obejrzenia fragmentów filmu „Ziemia obiecana” w reżyserii Aleksandra Hertza. Następnie przyjrzeliśmy się uważnie przedmiotom, takim jak aparat „Oko” Kazimierza Prószyńskiego, fotoplastikon czy orchestrion.

Serdecznie dziękujemy naszemu przewodnikowi po wystawie za podzielenie się niezwykłą wiedzą na temat historii kinematografii. 

Już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych projektów! Wkrótce podzielimy się z Wami wszystkimi szczegółami. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności.

 

Galeria

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.