Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Jak wprawić w ruch (ożywić) rysunkową postać?
  • Wydarzenie

Jak wprawić w ruch (ożywić) rysunkową postać?

Czas:
60 min
Miejsce: amfiteatr

Ewelina Jakubiec (Sztuka Sienna), przedstawi nam klatka po klatce, kawałek po kawałku jak to się dzieje, że rysunkowa postać zaczyna się ruszać. Ba! W dodatku użyje do tego ulubionej zabawki dzieciaków – smartfonu! Czy zatem smartfon może stać się narzędziem do tworzenia filmów? Czy każdy może stać się dziś reżyserem filmów animowanych z wykorzystaniem animacji poklatkowej?

Wstęp wolny.

Ewelina Jakubiec o sobie: 

Ukończyłam studia artystyczne o profilu edukacyjnym na ASP w Krakowie oraz związane z tworzeniem animacji na ASP w Łodzi gdzie poznałam tajniki filmu animowanego, a szczególnie animację lalkową, wycinankową i plastelinową. W ostatnich latach moje drogi przecięły się też z ceramiką. W 2021 założyłam Sztukę Sienną , której działania dotyczą edukacji artystycznej, pracowni animacji i ceramiki. Uwielbiam podróżować, szczególnie po Polsce, która w każdym regionie potrafi być wyjątkowa. Staram się we wszystkim szukać inspiracji i cieszyć oko małymi odkryciami. Jestem też mamą i z zachwytem obserwuję dziecięcą ciekawość i kreatywność.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.