- Studio
- Centrum OKO
Fotorelacja z Pikniku z okazji Dnia Dziecka oraz premiery II sezonu "Bacznych Oczek"!
Biedronka Onka i Ślimak Mak serdecznie dziękują, że odwiedziliście nas podczas weekendowego Pikniku z okazji Dnia Dziecka!
Biedronka Onka próbowała Was policzyć, ale po chwili stwierdziła, że było Was po prostu niesamowicie dużo. I to mimo deszczu!
Wspólnie:
- oglądaliśmy drugi sezon serialu Baczne Oczka,
- testowaliśmy pierwszą grę komputerową naszej produkcji,
- braliśmy udział w różnorodnych warsztatach,
- zajadaliśmy się pysznymi przekąskami,
- i przede wszystkim świetnie spędzaliśmy czas razem.
A zresztą... zobaczcie sami, jak wyglądało to na zdjęciach.
Nie mogliście być z nami 30 maja, a chcielibyście poznać nowe przygody Onki i Maka? Luzik, śluzik!
Drugi sezon Bacznych Oczek możecie regularnie oglądać w Kinie Kreska oraz na MiniMini+.
A.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)






Sprawdź inne aktualności
Wszystkie aktualności