- Centrum OKO
Fotorelacja z Nocy Muzeów
Noc Muzeów 2026 w Bielsku-Białej ponownie zgromadziła miłośników kultury, filmu i polskiej animacji. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy spędzili ten wyjątkowy wieczór razem z nami - zarówno na wystawie, jak i w Kinie Kreska.
Uczestnicy mogli zwiedzać naszą wystawę stałą w nietypowych godzinach oraz obejrzeć filmy rysunkowe z takimi bohaterami jak Reksio, Bolek i Lolek oraz Baltazar Gąbka. Wspaniała atmosfera i liczna obecność gości sprawiły, że tegoroczna edycja Nocy Muzeów pozostanie z nami na długo.
Zobaczcie nasze zdjęcia i wróćcie z nami do tego niezwykłego wieczoru w Centrum Bajki i Animacji OKO.

.jpg)





Sprawdź inne aktualności
Wszystkie aktualności